Kontakt

Wyszkowska Fabryka Sprężyn "METALURGIA" Sp. z o.o.


Producent sprężyn od 1954 roku


ul. Lotników 2, Skuszew
07-201 Wyszków

NIP 762-177-70-88
Sąd Rejonowy dla m.st Warszawa
XIV Wydział Gospodarczy
KRS 0000131156
Kapitał Spółki 304.500,00zł
BDO 000122179

tel. +48 29 742-20-75
fax +48 29 742-20-75 w. 23
email: sprzedaz@wfs-metalurgia.com.pl


Firma posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2008

ISO9001:2008

Jesteśmy na Facebooku.

facebook

Polski    English   


Sprężyny skrętne


Sprężyny skrętne

Jako doświadczona firma produkcyjna jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom sprężyny skrętne w wersji standardowej oraz o indywidualnych parametrach podanych podczas składania zamówienia. Jak sama nazwa na to wskazuje, zadaniem tego typu elementów konstrukcyjnych jest praca polegająca na skręcaniu zwojów (im większa siła przyłożona do zwoju, tym większy skręt).

Parametry

Oferowana przez naszą firmę produkcja sprężyn skrętnych odbywa się w oparciu o zachowanie najwyższych norm jakości, które są gwarancją tego, że wytworzony przez nas produkt będzie cechował się wytrzymałością, plastycznością oraz wszechstronnym zastosowaniem. Modele skrętne ze względu na ich charakterystyczną konstrukcję nazywane są również ramieniowymi. Jako doświadczony producent sprężyn proponujemy naszym Klientom rozwiązania skrętne o zróżnicowanej specyfikacji oraz zakresie średnic drutu wynoszącym od 0,2 mm do 12 mm.

Jeżeli chodzi o parametry techniczne, to skrętne elementy konstrukcyjne produkowane przez naszą firmę, mogą posiadać odmienną średnicę wewnętrzną i zewnętrzną, długość korpusu i ramion, a także dopuszczalny moment obrotowy i maksymalną siłę, która może działać na końcu ich ramienia. Ponadto sprężyny skrętne mogą posiadać także odmienną pozycję swobodną ułożenia ramion. Pozycja swobodna określa kąt, który tworzą między sobą ramiona, a który może wynosić 0, 90, 180 bądź 270 stopni.

Zastosowanie

Jako producent sprężyn możemy zaoferować bardzo zróżnicowane wyroby. Oferujemy rozwiązania prawo, jak i lewoskrętne (określające kierunek nawijania drutu), które dzięki swojej popularności oraz praktycznemu zastosowaniu są wykorzystywane w wielu różnych branżach i gałęziach przemysłu - w szczególności w motoryzacji i rolnictwie. Ponadto sprężyny skrętne są często wykorzystywane także jako mechanizm stosowany w segmentowych bramach garażowych, ze względu na zapewnienie sprawnej pracy układu równoważenia skrzydła.

Specjalizujemy się w produkcji sprężyn dopasowanych do indywidualnych potrzeb i specyfikacji przedstawionej przez Klienta. Tworzone przez naszą firmę skrętne elementy konstrukcyjne mogą różnić się między sobą całkowitą długością ramion i pozycją ich ułożenia, a także wieloma innymi parametrami użytkowymi. Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości materiały, takie jak stal nierdzewna, która pozyskiwana jest od sprawdzonych i zaufanych dostawców.

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie klasy wytrzymałości konkretnych drutów bądź też ich tolerancji w kwestii momentu obrotowego, to służymy swoją pomocą.Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.