Kontakt

Wyszkowska Fabryka Sprężyn "METALURGIA" Sp. z o.o.


Producent sprężyn od 1954 roku


ul. Lotników 2, Skuszew
07-201 Wyszków

NIP 762-177-70-88
Sąd Rejonowy dla m.st Warszawa
XIV Wydział Gospodarczy
KRS 0000131156
Kapitał Spółki 304.500,00zł
BDO 000122179

tel. +48 29 742-20-75
fax +48 29 742-20-75 w. 23
email: sprzedaz@wfs-metalurgia.com.pl


Firma posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2008

ISO9001:2008

Jesteśmy na Facebooku.

facebook

Polski    English   


Sprężyny naciągowe


Sprężyny naciągowe

Wieloletnia obecność na rynku wyrobów przemysłowych, doświadczenie w branży produkcyjnej oraz wyposażenie w specjalistyczne maszyny i urządzenia. To wszystko sprawia, że jako producent sprężyn jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom rozwiązania o bardzo zróżnicowanym zastosowaniu i zadowalającej specyfikacji technicznej. Oferujemy Państwu sprężyny naciągowe, nazywane inaczej rozciąganymi ze względu na fakt, że są to elementy konstrukcyjne przeznaczone jedynie do prac mających na celu rozciąganie.

Parametry

Nasza produkcja sprężyn naciągowych, obejmuje tworzenie rozwiązań ze zwojów drutu o kształcie cylindrycznym lub stożkowym. Klientom oferujemy wyroby o zróżnicowanej konstrukcji, które różnią się między sobą na przykład średnicą drutu (od 0,2 do 12,0 mm), a także sztywnością oraz wytworzoną przez nie siłą. Chcemy aby asortyment naszej firmy produkcyjnej był jak najbardziej zróżnicowany, dlatego proponujemy Klientom rozwiązania w wersji z zaczepami standardowymi (niemieckimi), angielskimi, hakowymi bądź o innym dowolnym kształcie. Ponadto zaczepy w tego rodzaju sprężynach w zależności od oczekiwań, mogą mieć położenie boczne, środkowe lub zewnętrzne.


Produkowane przez naszą firmę wyroby, wykonane są z najwyższej jakości materiałów (takich jak na przykład stal wysokowęglowa), które charakteryzują się dużą plastycznością i sprężystością oraz wytrzymałością. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa produkty o indywidualnej specyfikacji oraz klasie DH, DM, SL, SM lub SH.

Zastosowanie

Ze względu na swoją niezawodność, wysoką jakość wykonania oraz praktyczność, sprężyny naciągowe znajdują zastosowanie w wielu różnych gałęziach przemysłu w tym m.in. w motoryzacji, rolnictwie, meblarstwie, a także energetyce. Ponadto tworzone przez nas rozwiązania znajdują zastosowanie także w gospodarstwie domowym, gdzie są wykorzystywane m.in. w kanapach lub bramach garażowych.


Każda z partii produkowanych przez nas wyrobów posiada świadectwo jakości oraz jest wytwarzana w oparciu o ściśle określone systemy. Jesteśmy w stanie przygotować dla naszych Klientów sprężyny naciągowe w postaci zarówno pojedynczych wyrobów, jak i większych zamówień, które mogą być tworzone w oparciu o Państwa indywidualne sugestie bądź na podstawie dostarczonego szkicu czy rysunku technicznego. Wystarczy że podczas składania zamówienia podadzą nam Państwo takie parametry produktu, jak jego średnica zewnętrzna, siła obciążenia, liczba zwojów, kierunek zwijania oraz rodzaj drutu. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.